Remėjai

Pagrindiniai rėmėjai

Lietuvos kultūros tarybaŠilalės rajono savivaldybė

Festivalio radijas

https://goldfm.lt/

Rėmėjai

alyvuoges.ltInfocace

Informaciniai rėmėjai

Šilalės artojas https://www.taurageszinios.lthttps://www.biciulis.net/Regioniinių radijo stočių asociacijahttps://radijogama.lt/Visi rėmėjai ›

Unikalus koncertas Girdiškėje

2021-08-10

Rugpjūčio 8 dieną „Bijotų dvaro festivalis“ keičia savo lokaciją – žiūrovus kviečia į koncertą netoli Bijotų esantį Girdiškės kaime. O tiksliau, į Girdiškės Švč. Mergelės Marijos Snieginės bažnyčią, kurioje iškart po Šv. Mišių, 13.30 val., koncertuos Liudas Mikalauskas.

 

Ko gero, vietiniams ir aplinkinių vietovių gyventojams bei šilališkiams nereikia priminti, kuo unikali Girdiškės Mergelės Marijos Snieginės bažnyčia, o atvykstantiems būtina žinoti, kad ši šventykla neįprasta ir savo pavadinimu, ir ąžuoliniais, į dangų šakas tiesiančiais, altoriais.

 

Unikalus savo artistiškumu bei tembru ir besiruošiantis Girdiškės bažnyčioje koncertuoti atlikėjas Liudas Mikalauskas, kuriam akompanuos Audronė Juozauskaitė. Kažkada atsisakęs siūlomos tuomet prestižinės profesijos, Liudas pasuko savo vaikystės svajonės keliu ir tapo visoje Lietuvoje žinomu atlikėju. Jo švelnaus tembro bosas, neįtikėtinas artistiškumas bei charizma užkariavo muzikos mylėtojų širdis. Liudo pasiekimus ir nuopelnus vardyti būtų galima vieną po kito gana ilgai, bet jie neatstos galimybės išgirsti atlikėjo balsą, pamatyti jį patį gyvai. Ir tokia galimybė pasitaikys jau netrukus Girdiškėje.

 

Kai unikalus atlikėjas koncertuoja unikalioje bažnyčioje, rezultatas taip pat turėtų būti „pritrenkiančiai“ unikalus. Laiko iki „Bijotų dvaro festivalio“ Girdiškėse numatyto koncerto dar yra, tad planuokit, ruoškitės ir ateinantį sekmadienį ateikit, atvažiuokit ar kitaip atvykit į Švč. Mergelės Marijos Snieginės bažnyčią, kurioje, kaip byloja legendos, rugpjūčio mėnesį gali įvykti ir dar vienas unikalus reiškinys – pasirodyti sniegas. Juk ne veltui Švč. Mergelė Marija čia – Snieginė...

 

Irina Sadauskienė

 

 

 

 ‹ Atgal

Kur?

Bijotų dvaro sodyboje

Baublių muziejaus parkas

Girdiškės Švč. Mergelės Marijos Snieginės bažnyčia

 

Kada?

2023 metų vasarą

Birželio - rugpjūčio mėn.

Ką pamatysiu?

Koncertai, parodos, edukacijos

Pramoginės, folk, klasikinės muzikos atlikėjus, mėgėjų menas, renginiai visai šeimai, pramogos vaikams