Remėjai

Pagrindiniai rėmėjai

Lietuvos kultūros tarybaŠilalės rajono savivaldybė

Rėmėjai

BERTAŠIŲ šeimos ūkisnoustaViktoras Stancelisedo agrohttps://www.cramo.lt/lt/susisiekite/nuomos-padaliniai/cramo-taurage

Informaciniai rėmėjai

Šilalės artojas https://www.tauragesradijas.lt/https://www.taurageszinios.ltRegioniinių radijo stočių asociacijaalio

Partneriai

Bijotų seniunijaBijotų bendruomenėŠilalės Vlado Statkevičiaus muziejusŠilalės gidų asociacijaŽaliassis regionasVisi rėmėjai ›

Festivalio baigiamasis koncertas tradiciškai vyks Girdiškės Švč. Mergelės Marijos Snieginė bažnyčioje

2023-08-01

Vasara persirito jau į antrą pusę, o ir Bijotų dvaro festivalis baigia savo renginių ciklą ir kviečia į baigiamajį koncertą akimirkai stabtelėti, atsikvėpti bei pasimėgauti užburiančiu muzikos kūrinių skambesiu

 

Girdiškės Švč. Mergelės Marijos Snieginės bažnyčioje, po Sumos Šv. Mišių, vyks festivalio išvažiuojamasis koncertas į kurį kviečia ryškūs šalies atlikėjai – Kristina Zmailaitė (sopranas), Edmundas Seilius (tenoras) ir Aušrinė Garsonaitė (fortepijonas), su programa "Jo garbei".

 

„Jau tapo gražia tradicija, kad festivalį užbaigiame šioje jaukioje ir garsioje bažnytėlėje. Tuo pačiu laiku vykstantys garsieji Snieginės atlaidai dvasiškai visus pakylėja, o šis koncertas festivalio visumai suteikia sakralumo ir akademiškumo. Kruopščiai šiam koncertui Edmundo ir Kristinos paruošta krikščioniškos,  populiariosios klasikos programa suteiks galimybę pasimėgauti ypatingu koncertu“,- sako festivalio organizatorius Valdas Latoža.  

 

Edmundas
Lietuvos Nacionalinio Operos ir Baleto teatro solistas. Baigė Lietuvos Teatro ir Muzikos Akademiją, dainavimą, magistro laipsnį. TV projektų "Chorų karai, „Auksinis balsas“, Nacionalinio Eurovizijos konkurso komisijos narys. Po dviejų metu studijų JAV, dainininkas 2007-2008 sezoną dirbo Reino nacionalinėje Operoje (Strasbūre). Koncertai ir spektakliai Vokietijoje, Lenkijoje, Rusijoje, Japonijoje, Prancūzijoje, Austrijoje ir JAV.

Kristina
Operos solistė, auksinio balso savininkė, TV3 projekto „Chorų karai“ komisijos narė ir vertintoja. 1999 m. baigė Lietuvos teatro ir muzikos akademiją, dainavimo specialybę, magistro laipsnį. Tais pačiais metais debiutavo Adinos vaidmeniu G. Donizetti operoje “Meilės eliksyras” Kauno Muzikiniame Teatre ir Misis Ford vaidmeniu O. von Nicolai operoje “Vindzoro šmaikštuolės” Klaipėdos Muzikiniame Teatre. Kristina daug metų tobulinosi užsienyje pas garsiausius pasaulio vokalo korepetitorius, todėl gali tvirtai sakyti, kad beatodairiškas atsidavimas darbui – karjeros sėkmės garantas.

 

Rugpjūčio 6 d., 13 val., sekmadienį,

Girdiškės Švč. Mergelės Marijos Snieginės bažnyčioje

Po Sumos Šv. Mišių

Kristina Zmailaitė (sopranas), Edmundas Seilius (tenoras) ir Aušrinė Garsonaitė (fortepijonas)

Įėjimas laisvas‹ Atgal

Kur?

Bijotų dvaro sodyboje

Baublių muziejaus parkas

Girdiškės Švč. Mergelės Marijos Snieginės bažnyčia

 

Kada?

2024 metų vasarą

Birželio-liepos-rugpjūčio mėnesiais!

Ką pamatysiu?

Koncertai, parodos, edukacijos

Pramoginė, folk, klasikinė muzika. Mėgėjų menas ir teatrai. Pramogos, renginiai, edukacijos visai šeimai.