Remėjai

Pagrindiniai rėmėjai

Lietuvos kultūros tarybaŠilalės rajono savivaldybė

Rėmėjai

BERTAŠIŲ šeimos ūkisnoustaViktoras Stancelisedo agrohttps://www.cramo.lt/lt/susisiekite/nuomos-padaliniai/cramo-taurage

Informaciniai rėmėjai

Šilalės artojas https://www.tauragesradijas.lt/https://www.taurageszinios.ltRegioniinių radijo stočių asociacijaalio

Partneriai

Bijotų seniunijaBijotų bendruomenėŠilalės Vlado Statkevičiaus muziejusŠilalės gidų asociacijaŽaliassis regionasVisi rėmėjai ›

Šmaikštusis Brodvėjaus miuziklas „Šaunuolynas“ skambės Bijotuose

2023-07-04

Dienelė kita ir liepos 21-os vakarą Brodvėjus laikinai persikels į Bijotus, nes čia skambės linksmas, nuotaikingas, šmaikštus Dan Goggin miuziklas „Šaunuolynas“. Pirmą kartą šis kūrinys nuskambėjo Brodvėjuje 1985 metais ir sužavėjo begalę muzikos gurmanų. Ir vėliau, keliaudamas per žemynus, žymiausias pasaulio muzikos scenas, „Šaunuolynas“ skynė laurus, pelnė begalę apdovanojimų už muziką, libretą, pačią idėją ir jos įgyvendinimą.

 

Veiksmas vyksta netoli Niujorko įsikūrusiame Hobokeno mieste, kur mažųjų seserų vienuolyne svogūnų sriuba apsinuodija ir miršta dauguma vienuolių. Likusioms gyvoms penkioms seserims vienuolyno vyresnioji iškelia sąlygą: surengti labdaros koncertą, kad surinktų lėšų mirusiųjų seserų palaidojimui. Va tada, ir prasideda linksmybės - žiūrovai išgirs bei sužinos daug juokingų istorijų apie vienuolyno gyvenimą, išgyvens šmaikščius siužeto posūkius.

 

Scenoje sukuriamos žaismingos ir įtraukiančios situacijos, atskleidžiančios kiekvienos vienuolės asmenybę, vienuolyno gyvenimo būdą ir ten vyraujančias nuotaikas. O jos gali būti visokios: linksmos, žaismingos, sentimentalios ir švelnios, giliai religingos ar humoristinės. Miuziklo dainos, muzika suteikia galimybę personažams sukurti žaismingus ir patrauklius charakterius, aktorėms parodyti savo vokalinį talentą ir sužavėti žiūrovus.

 

„Šaunuolynas“ yra puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta šmaikštų humoristinį stilių ir nori praleisti smagų vakarą. Šis miuziklas puikiai subalansuoja šmaikštų veiksmą, puikias dainas ir juokingus dialogus, kurie suteikia galimybę atsipalaiduoti ir pasinerti į netikėtą ir visai smagų vienuolyno pasaulį.

 

Bijotų dvaro festivalio svečiams, atvykusiems paklausyti miuziklo, nusimato proga jį išgirsti lietuvių kalba, nes miuziklą pristato Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras.

 

Pasižymėkite savo darbo ir atostogų kalendoriuose – liepos 21 d., 21 val., Bijotai, Baublių muziejaus parkas, miuziklas „Šaunuolynas“. Brodvėjus iš Niujorko keliasi į Bijotus.

Renginys nemokamas.

 

Irina Sadauskienė‹ Atgal

Kur?

Bijotų dvaro sodyboje

Baublių muziejaus parkas

Girdiškės Švč. Mergelės Marijos Snieginės bažnyčia

 

Kada?

2024 metų vasarą

Birželio-liepos-rugpjūčio mėnesiais!

Ką pamatysiu?

Koncertai, parodos, edukacijos

Pramoginė, folk, klasikinė muzika. Mėgėjų menas ir teatrai. Pramogos, renginiai, edukacijos visai šeimai.