Remėjai

Pagrindiniai rėmėjai

Lietuvos kultūros tarybaŠilalės rajono savivaldybė

Rėmėjai

BERTAŠIŲ šeimos ūkisnoustaViktoras Stancelisedo agrohttps://www.cramo.lt/lt/susisiekite/nuomos-padaliniai/cramo-taurage

Informaciniai rėmėjai

Šilalės artojas https://www.tauragesradijas.lt/https://www.taurageszinios.ltRegioniinių radijo stočių asociacijaalio

Partneriai

Bijotų seniunijaBijotų bendruomenėŠilalės Vlado Statkevičiaus muziejusŠilalės gidų asociacijaŽaliassis regionasVisi rėmėjai ›

Festivalis baigtas jausmingomis krikščioniškomis giesmėmis

2022-08-11

Ketvirtasis „Bijotų dvaro festivalis“ baigėsi. Baigėsi be galo gražia, jaukia ir jausminga gaida – Evelinos Sašenko koncertu Girdiškės Švč. Mergelės Marijos Snieginės bažnyčioje atlaiduose po Šv, mišių. Aksominio balso savininkė, sužavėjusi savo dainomis ir balsu tūkstančius klausytojų kartu su klavišininku Pauliumi Zdanavičiumi ir būgnininku Martynu Lukoševičiumi pakvietė Girdiškės gyventojus ir svečius į krikščioniškų giesmių koncertą „Šlovė per amžius Tau“.

 

Koncerto metu klausytojai išgirdo ne tik naujai aranžuotas gražiausias krikščioniškas giesmes, bet ir keletą, itin Evelinos mėgiamos, prancūzų dainininkės Editos Piaf dainų. Pasibaigus koncertui, klausytojai dėkojo atlikėjai už nuostabias akimirkas, skubėjo įsiamžinti su dainininke, o Bijotų seniūnas Ignas Gužauskis įteikė – šių metų Mažosios kultūros sostinės simbolį – ąžuoliuką.

 

Koncertai Girdiškės bažnyčioje - jau tampa tradicija. Norėdami aprėpti didesnę klausytojų ir žiūrovų auditoriją „Bijotų dvaro festivalio“ organizatoriai – renginių kompanija „Šou imperija“ atlikėjų pasirodymus organizuoja ne tik pačiuose Bijotuose, bet ir Bijotų apylinkėse.

 

Šiemetinis „Bijotų dvaro festivalis“ buvo ypatingai įvairialypis. Kadangi Bijotai šiemet buvo paskelbti mažąja kultūros sostine – renginys vijo renginį ir įtiko net išrankiausiam skoniui. Vyko konferencijos, dirbtuvės, parodos, konkursai, įvairių žanrų atlikėjų pasirodymai.

 

„Bijotų dvaro festivalio išvažiuojamasis koncertas Girdiškės Švč. Mergelės Marijos Snieginės bažnyčioje jau yra neatsiejama festivalio dalis. Pati aplinka ir vieta prašosi čia koncerto. Viskas čia unikalu – erdvė ir aura. Viskas ko reikia koncertui. Šis koncertas, tarsi savotiškas atsisveikinimas iki kitų metų“,- teigė festivalio organizatorius Valdas Latoža.

 

Taip jau sutapo, kad baigiamasis „Bijotų dvaro festivalio“ akordas tapo ir atsisveikinimu su kunigu Vytautu Šiaudvyčiu, kuris perkeliamas į Laukuvos parapiją. Kunigo geranoriškumo dėka Girdiškės bažnyčioje jau trečią kartą skamba festivalin pakviestų žinomų atlikėjų koncertinės programos.

Daugiau koncerto akimirkų galima pamatyti čia.

 

Irina Sadauskienė‹ Atgal

Kur?

Bijotų dvaro sodyboje

Baublių muziejaus parkas

Girdiškės Švč. Mergelės Marijos Snieginės bažnyčia

 

Kada?

2024 metų vasarą

Liepos - rugpjūčio mėn.

Ką pamatysiu?

Koncertai, parodos, edukacijos

Pramoginės, folk, klasikinės muzikos atlikėjus, mėgėjų menas, renginiai visai šeimai, pramogos vaikams