Remėjai

Pagrindiniai rėmėjai

Lietuvos kultūros tarybaŠilalės rajono savivaldybė

Rėmėjai

BERTAŠIŲ šeimos ūkisnoustaedo agrohttps://www.cramo.lt/lt/susisiekite/nuomos-padaliniai/cramo-taurageVudnera

Informaciniai rėmėjai

Šilalės artojas https://www.tauragesradijas.lt/https://www.taurageszinios.ltRegioniinių radijo stočių asociacijaalio

Partneriai

Bijotų seniunijaBijotų bendruomenėŠilalės Vlado Statkevičiaus muziejusŠilalės gidų asociacijaŽaliassis regionasVisi rėmėjai ›

„Los Nens“ (Latvija)

Unikali ispanų ir Lotynų Amerikos muzikos grupė „Los Nens“ susibūrė 2010-aisiais. Grupės lyderis ir vokalistas – iš Ispanijos, Madrido, kilęs Javieras Fernándesas Cruzas, nuolat ir nuosekliai besigilinantis į savo kultūrinį paveldą.

 

Per aštuonerius veiklos metus grupė „Los Nens“ surengė daugiau nei kelis šimtus gyvų pasirodymų, tarp kurių – koncertai tokiuose populiariuose festivaliuose kaip „Bildes“, „Origo Summer Stage“ ar Ispanijos kultūros dienose.

 

Bijotuose grupė „Los Nens“ pristatys savo naujausią koncertinę programą „Viva Latino“, kurioje skamba autentiškos ispaniškos dainos, užburiantys rumbos ir flamenko ritmai, tradicinis ispanų folkloras, meksikietiškas bolero, argentinietiškas tango ir unikalios kubiečių tradicinių dainų interpretacijos.

Grupės pasirodymų įrašai:

 

Liepos 19 d. nuo 18 val.

Baublių muziejaus muziejaus parkas, Bijotai (Šilalės raj.)

Įėjimas laisvas

 



‹ Atgal

Kur?

Bijotų dvaro sodyboje

Baublių muziejaus parkas

Girdiškės Švč. Mergelės Marijos Snieginės bažnyčia

 

Kada?

2024 metų vasarą

Birželio-liepos-rugpjūčio mėnesiais!

Ką pamatysiu?

Koncertai, parodos, edukacijos

Pramoginė, folk, klasikinė muzika. Mėgėjų menas ir teatrai. Pramogos, renginiai, edukacijos visai šeimai.