Remėjai

Pagrindiniai rėmėjai

Lietuvos kultūros tarybaŠilalės rajono savivaldybė

Festivalio radijas

https://goldfm.lt/

Rėmėjai

alyvuoges.ltInfocace

Informaciniai rėmėjai

Šilalės artojas https://www.taurageszinios.lthttps://www.biciulis.net/Regioniinių radijo stočių asociacijahttps://radijogama.lt/Visi rėmėjai ›

Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų orkestras

Šio orkestro ištakos Lietuvos kariuomenėje siekia 1998 m., tuo metu jis buvo priskirtas Klaipėdos 7-ajam dragūnų Pamario gynybos batalionui (dabar – Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų batalionas), vėliau – Vakarų karinei apygardai. Karinių jūrų pajėgų pavaldumui perėjo 2004 m. viduryje. Iki 2018 m. gegužės mėnesio orkestro vadovu buvo Pranciškus Memėnas. Šiuo metu orkestrui vadovauja Egidijus Miknius.

 

Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų orkestras aktyviai prisideda ne tik prie Karinių jūrų pajėgų, bet ir visos Lietuvos kariuomenės reprezentacijos. Pasirodymai festivaliuose, miestų ir valstybinių švenčių metu – nuolatinė veikla, kuri teikia daug puikių emocijų žiūrovams ir atlikėjams.  Gera nuotaika, nepriekaištingas kūrinių atlikimas ir disciplina – tai vieni pagrindinių orkestro sau keliamų reikalavimų. Kolektyvo repertuare – maršai, įvairi lietuvių ir užsienio kompozitorių orkestrinė,  šiuolaikinė ir džiazo muzika.

 

Bijotų dvaro festivalyje atliks programą „Dainuoju laisvę“, kurioje skambės lietuviškos ir ukrainietiškos dainos.

Solistė Edita Bodrovaitė atliks „Trys milijonai“, „Geltona, žalia, raudona“ ir kitas visiems labai gerai žinomas šių laikų dainas, o Dina Mataitienė – ukrainietiškas. Taigi koncerte skambės lietuvių ir ukrainiečių kalba. Edita Bodrovaitė – jaunosios kartos džiazo ir pop solistė, turinti didelį  repertuarą bei išskirtinį talentą. Dina Mataitienė, turinti ukrainietiškas šaknis klaipėdietė, užaugo  Klaipėdoje, bet vėliau  gyveno ir dirbo Ukrainoje, Karinių oro pajėgų chore soliste.

 

Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų orkestras

Liepos 23 d. / nuo 18:00 / šeštadienis

Baublių muziejuje / Bijotų dvaro sodyboje

Įėjimas laisvas

   ‹ Atgal

Kur?

Bijotų dvaro sodyboje

Baublių muziejaus parkas

Girdiškės Švč. Mergelės Marijos Snieginės bažnyčia

 

Kada?

2023 metų vasarą

Birželio - rugpjūčio mėn.

Ką pamatysiu?

Koncertai, parodos, edukacijos

Pramoginės, folk, klasikinės muzikos atlikėjus, mėgėjų menas, renginiai visai šeimai, pramogos vaikams